Dzierzgoń

lokalizacja: Dzierzgoń

949 000 PLN

120 PLN / m2

Opis nieruchomości

Siedlisko  /  Dom wolnostojący  /  Silosy zbożowe  / Stodoła  /  Budynki Gospodarcze  /  Cicha okolica


Podstawowe informacje.

Na sprzedaż siedlisko o powierzchni 7924 m2, położone w pobliżu Dzierzgonia w skład którego wchodzi:
- wyremontowany dom wolnostojący,
- 6 budynków gospodarczych,
- 3 silosy zbożowe,
- poniemiecka stodoła 


DOM wolnostojący o powierzchni użytkowej 120 m2 kilka lat temu przeszedł kapitalny remont. Wymieniono wszystkie instalacje. Stan techniczny budynku jak i standard wykończenia jest bardzo dobry.

Parter
.
Od wejścia długi i szeroki korytarz z dwoma szafami. Następnie przez szerokie wejście dostajemy się do w pełni wyposażonej w sprzęt AGD jasnej kuchni. Z kuchnią graniczy przestronny salon z wyjściem na taras.
Między kuchnią, a salonem z holu dostajemy się do dużej łazienki z wanną i prysznicem.
Na parterze ogrzewanie podłogowe.
Piętro.
Na piętrze ogrzewanym tradycyjnymi grzejnikami mamy dwie tej samej wielkości sypialnie. Miedzy nimi kolejna szafa w zabudowie.

Budynek mieszkalny nie wymaga żadnych nakładów finansowych. Pod budynkiem w niewielkiej piwnicy znajduje się nowy piec na pelet.


BUDYNKI GOSPODARCZE.

W skład budynków gospodarczych wchodzą między innymi:
Budynek gospodarczy z wiatą z koszem zasypowym,
Budynki z licznymi garażami,
Obora
Oryginalna poniemiecka stodoła.

SILOSY

Na ternie działki znajdują się 3 silosy zbożowe płaskodenne firmy ARAJ model 100 o powierzchni 135 m3. Wysokość silosu 6,5 m2, szerokość 6m. Posadowione na fundamentach betonowych. Oprócz silosów w zespole magazynowania zboża znajdują się: kosz zasypowy ( wymieniony wcześniej ), suszarnia kompaktowa o pracy porcjowej S 33 PK, zamontowana na dachu suszarni, przełącznik ślimakowy .Suszarnię do zboża typu ARAJ - przy silosach .

STODOŁA


Poniemiecka drewniana stodoła o wymiarach 10 na 15 metrów i wysokości około 9 m. Rama stodoły w bardzo dobrej kondycji.Działka ogrodzona z dwoma wjazdami. Na terenie działki rośnie zróżnicowany drzewostan n.p. orzech, wiśnia i czereśnia. 

Lokalizacja

Nieruchomość położona w miejscowości Tywęzy, gmina Dzierzgoń w odległości około 6 km od Dzierzgonia i około 30 km od Malborka oraz około 110 km od Gdańska. 

Zapraszamy do kontaktu.

Zapewniam państwu pomoc w załatwieniu wszelkich formalności zawiązanych z transakcją oraz bezpłatną i skuteczną pomoc w uzyskaniu kredytu.
Pośrednik ubezpieczony polisą OC.
Radosław Bogusiewicz
507 540 164
radoslaw.bogusiewcz@rbn.info.pl

Z przyjemnością pokażę Państwu ta wyjątkową nieruchomość.

Przedstawione powyżej propozycje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń właściciela.


Kontakt do opiekuna:

Salon Nieruchomości

Radosław Bogusiewicz
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Przycisk Wróć do góry