Finansowanie


Pomoc w uzyskaniu finansowania na zakup nieruchomości


Planujesz zakup nieruchomości z finansowaniem w postaci kredytu hipotecznego? Skontaktuj się z naszym ekspertem. Na co dzień współpracujemy z doświadczonymi doradcami finansowymi, którzy sprawdzą dostępne możliwości i przeprowadzą Cię przez cały proces.

Razem z nami wybierzesz najkorzystniejszą opcję finansowania. Zależy nam na tym, aby kredyt był dla Ciebie możliwie najmniejszym obciążeniem. Zapraszamy do kontaktu z naszym ekspertem.
 


Kredytowanie nieruchomości z naszą firmą
Wybór odpowiedniego kredytu hipotecznego nie jest łatwy. Instytucje finansowe oferują różne warianty.
Różnica w cenie w skali całego okresu kredytowania może być znacząca.
Warto więc posiłkować się wsparciem doświadczonego eksperta i uzyskać finansowanie z naszym Salonem Nieruchomości.
Współpracę dzielimy na kilka etapów:Konsultacja z doradcą finansowym
Nasz doradca przedstawi Ci charakterystykę kredytów hipotecznych, dostępne opcje oraz ewentualne programy wsparcia, z których możesz skorzystać. Dowiesz się, czym to się je oraz jakie są Twoje prawa i obowiązki.

Ocena zdolności kredytowej
Interesuje Cię nieruchomość i nie wiesz, czy masz taką zdolność kredytową? Naszym zadaniem jest jej rzetelne określenie. Sprawdzimy propozycje różnych banków i wskażemy Ci maksymalną kwotę finansowania, na które możesz się zdecydować. Dzięki temu, wiesz na czym stoisz.

Przygotowanie dokumentów
Pomagamy naszym klientom w przygotowaniu dokumentacji niezbędnej do złożenia wniosku kredytowego. Obejmuje to m.in.: zaświadczenia o dochodach, umowy o pracę czy wyciąg z historią kredytową. 

Wybór odpowiedniego kredytu
Pomożemy Ci w wyborze najkorzystniejszej opcji kredytowej, dzięki której sfinansujesz zakup swojej wymarzonej nieruchomości. Na tym etapie wesprzemy Cię także w negocjowaniu warunków kredytu. Dzięki temu możesz wygenerować dodatkowe oszczędności. 

Złożenie wniosku kredytowego
Złóżmy już wniosek i nadajmy procesowi tempa. Pomożemy Ci w wypełnieniu dokumentów, sprawdzimy wszystkie kruczki prawne i powiemy Ci, jak jest. Następnie przypilnujemy, aby sprawa gdzieś nie utknęła. W końcu i Tobie i nam zależy na czasie. 

Analiza oferty banku i negocjacje
Co bank dla Ciebie przygotował? Sprawdźmy. To etap, na którym możesz negocjować warunki kredytu. Zrobimy tak, żeby było jak najlepiej dla Ciebie. Zaufaj naszemu doświadczeniu, znajomości technik negocjacyjnych i urokowi osobistemu.

Podpisanie umowy kredytowej
Pozyskanie finansowania kończy się podpisaniem umowy kredytowej z instytucją bankową. Omówimy z Tobą zakres dokumentu oraz wyjaśnimy ewentualne wątpliwości. Po pozyskaniu finansowania możesz sfinalizować zakup nieruchomości.
Co mówią o nas nasi klienci?

 

Wypełnij formularz kontaktowy, a my zadzwonimy do Ciebie tak szybko, jak to będzie możliwe. Do usłyszenia!

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Przycisk Wróć do góry