Kupno Nieruchomości
Pomożemy Ci w zakupie wymarzonej nieruchomości


Szukasz wymarzonej nieruchomości do życia lub perełki inwestycyjnej? Pomożemy Ci w tym z nieukrywaną radością. Jako Salon Nieruchomości specjalizujemy się w obsłudze rynku nieruchomości w Trójmieście i okolicach. Znamy tu każdy zakamarek. Wieść niesie, że o inwestycjach wiemy szybciej niż deweloperzy, którzy je stawiają :)

Mamy dostęp do atrakcyjnych ofert oraz sieć kontaktów, dzięki której jeszcze lepiej zaspokoimy Twoje potrzeby. Nasze wsparcie obejmuje zarówno proces szukania nieruchomości, jak i kompleksowe wsparcie w jej zakupie.

Doświadczeni agenci Salonu Nieruchomości gwarantują pełen profesjonalizm na każdym etapie współpracy. Niezależnie od tego, czy szukasz wymarzonego domu lub mieszkania, czy też nieruchomości inwestycyjnej, możesz na nas liczyć.

Damy radę!
Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym ekspertem.
Nie będzie Cię zwodził, tylko powie jak jest!

 
 
Jak wygląda zakup nieruchomości z naszą firmą?

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że zakup nieruchomości to złożony proces.
W miarę możliwości staramy się go jednak ułatwić naszym klientom oraz zagwarantować im najwyższą
jakość świadczonych usług. Zakup nieruchomości dzielimy na kilka podstawowych etapów:
 

Analiza potrzeb klienta:
Na samym początku poznamy Twoje potrzeby i oczekiwania odnośnie nieruchomości. Pod uwagę bierzemy to, czy ma to być Twoje miejsce do życia, czy jednak inwestycja na wynajem. Sprawdzimy Twoje możliwości finansowe i preferencje. Na tej podstawie przygotujemy Ci możliwe opcje działania oraz przedstawimy Ci, jak wygląda cały proces zakupowy.
 
 

Znalezienie nieruchomości:
Na podstawie zebranych informacji poszukamy dla Ciebie nieruchomości, która spełni Twoje oczekiwania. Standardem jest, że dla naszych klientów przygotowujemy listę kilku opcji zakupowych. Ich liczba uzależniona jest obecnej sytuacji na rynku, budżetu klienta oraz preferowanej lokalizacji.
 

Prezentacja nieruchomości:
To Ty określasz, jakie nieruchomości chcesz sprawdzić. Na tej podstawie przygotujemy ich prezentację. Dzięki temu zapoznasz się z nieruchomością oraz podejmiesz świadomą decyzję zakupową.
 

Badanie nieruchomości:
Nasi klienci korzystają z badania nieruchomości pod kątem sprawdzenia jej stanu technicznego, ewentualnych wad urytych czy też dokumentacji i statusu prawnego. Dokładnie prześwietlimy nieruchomość, dzięki temu nie kupisz kota w worku.
 

Negocjowanie ceny:
Jeżeli zdecydujesz się na zakup, to naszym zadaniem jest ustalenie możliwie najniższej ceny zakupu. Na tym etapie prowadzimy negocjacje ze sprzedającym.
 

Finansowanie:
Jeżeli chcesz skorzystać z zewnętrznego finansowania zakupu, to nasi eksperci ds. kredytów hipotecznych pomogą Ci w tym. Współpracujemy z zaufanymi doradcami, którzy przeprowadzą Cię przez cały proces i pomogą w uzyskaniu kredytu.

Finalizacja zakupu:
Na zakończenie pomagamy klientowi w finalizacji umowy kupna-sprzedaży nieruchomości. Jesteśmy przy Tobie wtedy, kiedy tego potrzebujesz. Zakup z Salonem Nieruchomości to bułka z masłem.


Przykładowe Mieszkania

Tak o Nas Mówią Nasi Klienci

 

Wypełnij formularz kontaktowy, a my zadzwonimy do Ciebie tak szybko, jak to będzie możliwe. Do usłyszenia!

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Przycisk Wróć do góry