Wynajem


Wsparcie w wynajmie nieruchomości


Znalezienie idealnego najemcy nie jest łatwe. Doświadczenie, wiedza i umiejętne poprowadzenie procesu zredukują ryzyko. Tu z pomocą przychodzą nasi eksperci. Jako Salon Nieruchomości wspieramy naszych klientów w wynajmie nieruchomości.

Oferujemy kompleksową pomoc na każdym etapie. Obejmuje ona m.in. przygotowanie nieruchomości i jej promocje, a także weryfikację potencjalnych najemców. Dopełnimy formalności i przygotujemy dla Ciebie umowę, która będzie chroniła Twój interes.

Profesjonalnie zajmiemy się Twoją nieruchomością, dbając o Twój spokój, bezpieczeństwo oraz stały przychód z wynajmu.
Jak wygląda wynajem nieruchomości z naszą firmą?

Każdą współpracę rozpoczynamy od dokładnej analizy potrzeb naszego klienta.
Nie inaczej jest w przypadku wynajmu nieruchomości. Wszystko po to, aby zapewnić najwyższy standard świadczonych usług.
Poniżej poznasz kluczowe etapy w ramach współpracy z Salonem Nieruchomości przy wynajmie.


Analiza potrzeb właściciela:
Przeprowadzimy z Tobą dedykowaną konsultację. Dzięki niej jeszcze lepiej zrozumiemy Twoje potrzeby i oczekiwania względem wynajmu. Zaprezentujemy Ci również możliwe strategie działania. 
 

Promocja nieruchomości na wynajem:
Skuteczny marketing to klucz do sukcesu. Nie musisz się na tym znać. To nasza działka, w której czujemy się jak ryba w wodzie. Dotrzemy do najemcy każdym możliwym kanałem. Wszystko po to, by każdy wiedział o nieruchomości, którą chcesz wynająć. Później już tylko wybór i liczenie comiesięcznego przychodu.
 

Wybranie najemcy:
Kolejnym krokiem jest wybranie dobrego najemcy. Na tym etapie weryfikujemy jego wiarygodność finansową czy też dotychczasową historię wynajmu. Posiłkujemy się naszym doświadczeniem i znajomością rynku. Wszystko po to, aby wybrać dla Ciebie idealnego kandydata.
 

Negocjowanie warunków finansowych:
Na tym etapie negocjujemy warunki finansowe najmu. Oczywiście pod uwagę bierzemy dbałość o interes właściciela nieruchomości. Dotyczy to nie tylko kwestii miesięcznych rozliczeń, ale również kaucji. 

Zawarcie umowy najmu:
Wybór najemcy wieńczy podpisanie umowy najmu. Tu również wspieramy właściciela nieruchomości, przygotowując dla niego dokumenty oraz wyjaśniając znaczenie konkretnych zapisów w umowie.
Tak o Nas Mówią Nasi Klienci

 

Wypełnij formularz kontaktowy, a my zadzwonimy do Ciebie tak szybko, jak to będzie możliwe. Do usłyszenia!

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Przycisk Wróć do góry