Sprzedaż Nieruchomości
Kompleksowa pomoc w sprzedaży nieruchomości

Oferujemy kompleksową pomoc w sprzedaży nieruchomości. Dzięki nam nie musisz robić tego we własnym zakresie. Oszczędź czas, pieniadze no i przede wszystkim nerwy. Sprzedaż we własnym zakresie może dać w kość. Po co Ci to? Doskonale rozumiemy mechanizmy rynkowe i orientujemy się w aktualnych trendach. Poprowadzimy Cię przez cały proces, dzięki czemu sprzedaż będzie sprawna i prosta. Zadbamy o Twój interes i zagwarantujemy Ci cenę, jakiej nie da Ci nikt inny. Czy to nie brzmi dobrze?

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak dynamicznie zmienia się sytuacja na lokalnym rynku nieruchomości. Będąc z nią na bieżąco, zaniedbasz codzienne sprawy. Na szczęście to nasza działka. Jesteśmy na czasie i o czasie, dzięki czemu trafnie odpowiadamy na potrzeby właścicieli nieruchomości. Zajmujemy się ich wiarygodną wyceną, promocją, pozyskiwaniem potencjalnych kupujących, prezentacją nieruchomości oraz bezpieczną finalizacją transakcji.

Skontaktuj się z nami. Poznamy nieruchomość i Twoje oczekiwania i na tej podstawie przygotujemy indywidualną ofertę współpracy.
Jak wygląda proces sprzedaży z Salonem Nieruchomości?

Całą współpracę dzielimy na kilka kluczowych etapów.
Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować naszym klientom wysoką skuteczność działania.
Przy sprzedaży nieruchomości znaczenie mają nawet najmniejsze detale.
Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. Poznaj poszczególne kroki współpracy z naszą firmą.


Konsultacja branżowa:
Na początku zapoznamy się z Twoimi potrzebami oraz specyfiką nieruchomości. Porównamy to z obowiązującymi trendami i cenami na lokalnym rynku. Przestawimy Ci, jak wygląda sytuacja, określimy szacunkową wycenę podobnej nieruchomości oraz kilka wariantów strategii sprzedaży mieszkania, domu lub działki.
 

Profesjonalna wycena nieruchomości:
Kolejnym krokiem jest profesjonalna wycena nieruchomości. Przeprowadzają ją nasi doświadczeni eksperci. Na etapie tym biorą pod uwagę kilka kluczowych czynników, w tym m.in.: sytuację rynkową, ceny podobnych nieruchomości, lokalizację czy stan techniczny Twojej nieruchomości. Dzięki temu wycena jest wiarygodna i jej osiągnięcie w transakcji jest bardzo realne.
 

Przygotowanie nieruchomości:
Wiemy już, jakie są Twoje oczekiwania i na ile wyceniamy nieruchomość. Teraz trzeba ją przygotować do sprzedaży. Pomożemy Ci ją odpicować, sugerując wprowadzenie zmian, które podniosą atrakcyjność oferty oraz ułatwią prowadzenie negocjacji. Przygotowanie nieruchomości może obejmować m.in.: wykonanie podstawowych napraw oraz odświeżenie wystroju wnętrza (home staging). Następnie wykonamy materiały audiowizualne, które pomogą w promowaniu nieruchomości. 
 

Promocja:
Skuteczna promocja to klucz do tego, aby szybko i drogo sprzedać nieruchomość. Mamy niezbędne przygotowanie do tego, aby poprowadzić marketing nieruchomości. Obejmuje to m.in. stworzenie oferty i jej promocję w róznych kanałach.
 

Prezentacja nieruchomości:
Marketing marketingiem, jednak kto pokaże Twoją nieruchomość potencjalnym nabywcom? Oczywiście my! Trzymamy standard, dlatego każdy inwestor zostanie odpowiednio zaopiekowany. Nie martw się. Sprzedamy Twoją nieruchomość!
 

Negocjowanie warunków transakcji:
Na potrzeby naszych klientów negocjujemy szczegółowe warunki sprzedaży nieruchomości. Obejmuje to m.in. uzyskanie finalnej ceny. W całym tym procesie możesz liczyć na nasze wsparcie, dlatego nie wszystko będzie na Twojej głowie.
 

Finalizacja transakcji:
Po ustaleniu szczegółów transkacji, pomagamy w jej finalizacji. Polega ona na zawarciu umowy kupna-sprzedaży nieruchomości. Na tym etapie kończy się nasza współpraca przy danym projekcie. Właśnie z powodzeniem sprzedaliśmy Twoją nieruchomość za wysoką cenę rynkową. Prawda, że to proste?
 


Historie Zrealizowanych Ofert - Zobacz jak Sprzedajemy:

Tak o Nas Mówią Nasi Klienci

 

Wypełnij formularz kontaktowy, a my zadzwonimy do Ciebie tak szybko, jak to będzie możliwe. Do usłyszenia!

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Przycisk Wróć do góry